Česky English Deutsch

Produkty

Při vstupu do podzemí je nejdůležitější bezpečnost. Vyrábíme stupadla do šachet, jímek a vodohospodářských staveb, která splňují ty nejpřísnější bezpečnostní požadavky. Další výhodou je, že si vyberete z opravdu velkého množství různých typů. Stupadla dodáváme do ČR i zahraničí – jsme jeden z hlavních evropských dodavatelů.

Bezpečnostní prvky

 • protiskluzová úprava došlapové plochy
 • ochrana proti sklouznutí do strany
 • žádné ostré hrany

Stupadla do šachty vyrábíme z oceli, hliníku nebo nerezu a mají po celé své ploše plastový povlak, který je chrání proti korozi.


 • Stupadla typu A

  Stupadla typu A jsou po stranách ohnutá tak, aby se minimalizovalo riziko sklouznutí do boku. Nabízíme je ve třech variantách - černá stupadla jsou vyrobená z oceli, oranžová z nerezu a modrá z hliníku.

  Podívejte se i na další výhody našich stupadel do šachet a také na příslušenství.

 • Stupadla typu B

  Šachtová stupadla typu B jsou po stranách vyvýšená a díky tomu se eliminuje riziko pádu do boku. Nabízíme je ve třech variantách - černé stupačky jsou vyrobené z oceli, oranžové z nerezu a modré z hliníku.

  Podívejte se i na další výhody našich stupadel a také na příslušenství.

 • Stupadla typu FP

  Tyto produkty mají jádro z ocelové trubky a hodí se do všech typů podzemních staveb. Šachtové stupadlo typu FB nabízíme v různém barevném provedení - může být nejen v oranžové, ale i modré nebo žluté barvě.

  Podívejte se na výhody našich stupadel a také na příslušenství.

 • Příslušenství

  Stavebním firmám, ale i kutilům nabízíme hmoždinky a vrtáky do betonu.

  Hmoždinky do betonu slouží pouze pro naše šachtová stupadla. Používají je ti výrobci skruží, kteří nemají technologii pro přímé zakládání stupadel.

  Vrtáky se hodí pro jakékoli vrtání do betonu, nicméně jsou kratší, a díky tomu se s nimi dobře pracuje v úzkém prostoru.